טוסקנה – 5 ימים בגרוסטו

5 ימים בגרוסטו - גן העדן של טוסקנה

יום 1

הגעה לשדה התעופה " פיומיציניו" רומא.
אוטובוס משדה התעופה ימתין לנו.
נתחיל בטיול, נגיע ל "Val D'Orcia" - חבל ארץ מדהים הטובל בעיירות ציוריות טירות, מנזרים, כרמים, יקבים, מחלבות, עושר קולינרי ותרבותי המשתרע בדרומה של נפת סיינה במחוז טוסקנה באיטליה, נקרא על שם נהר אורצ'ה שזורם דרכו.
ארוחת צהרים קלה על חשבון הלקוח.
נבקר בעיירה "Pienza"  עירו של האפיפיור פיוס השני. בה יושמו לראשונה הרעיונות הרנסאנסיים של תכנון ערים. בזכות זאת הוכרזה העיירה כאתר מורשת עולמית.
המרכז שומר על אופיו מתקופה זו.העיירה מתאפינת בגבינות מחבל הארץ, נבקר בחוות "Caseificio di Mario".נטעם גבינות באווירת טוסקנה.
Bagno Vignoni" כפר קטן עם מראה מימי הביניים, המאופיין ע"י קבוצת בתים בריבוע מושלם ובריכת מים ענקית נמצאת בכיכר המרכזית, כיום המקום ידוע במעיינות החמים שמפזרים מים בטמפרטורה של 52 מעלות-כל השנה.
הגעה למלון
ארוחת ערב במלון

יום 2

ארוחת בוקר במלון.
סיינה (Siena) סיינה היא עיר יפה הבולטת למרחוק בזכות גגותיה האדומים, בין חומותיה העתיקות מסתתרים אוצרות אמנות ותרבות מרובים.
סיינה היא אחת הערים המתוירות ביותר באיטליה, במרכזה מצויה הקתדרלה העתיקה של העיר, הדואומו, כיכר פיאצה דל קאמפו וכנסיות רבות באתרים שונים בעיר.
פעמיים בשנה בחודשים יולי ואוגוסט, מתקיים בעיר מירוץ הסוסים המסורתי אשר החל את דרכו עוד בימי הביניים, ובמהלכו מקיפים רוכבי סוסים את פיאצה דל קאמפו לקול צהלותיהם של אלפי צופים . .
ארוחת צהרים על חשבון הלקוח .
ביקור ביקב Banfi סיור במוזאון זכוכית, טעימות של יין "Brunello " המאפיין את האזור. .
ארוחת ערב במלון

יום 3

ארוחת בוקר במלון.
יציאה למעיינות חמים saturnia bagno vignoni ארוחת צהרים בריאה –על חשבון הלקוח נחזור למלון דרך עיירה קטנה ומתוקה בשם Pitiliano –
כאן נמצא את אחד היינות הלבנים המשובחים של איטליה שמגיע גם בגרסה כשרה.
שם נוסף לעיירה הוא "ירושלים הקטנה" השם ניתן לה גם בגלל הנוף הייחודי לה, נוף ימי הביניים שמזכיר מעט את ירושלים וגם בגלל הקהילה היהודית שהייתה באזור בעבר. .
בעיירה קיים גם מוזיאון יהודי ובית הכנסת הוא מ-1598. .
ארוחת ערב במלון

יום 4

ארוחת בוקר במלון
נצא לנמל "Porto Santo Stefano"
ניקח מעבורת לאי הקסום והמרהיב בים הטיראני "Giglio Island" זהו כפר מימי הביניים עם חומות ענקיות שמפורסם בחופי מים צלולים כקריסטלים, הנמל הוא קטן וציורי, חלק מאד גדול של האי תוסס ברחובות צרים חנויות קטנות ומיוחדות אופייניות למקום, ברים, מסעדות עם טרסות לים.
ניקח את האוטובוס המקומי ונעלה לתצפית פנורמית של המקום .
נאכל ארוחת צהרים מסורתית ונקנח בממתק מיוחד למקום "Panficato"
הגעה למתחם קניות בגרוסטו-זמן חופשי
ארוחת ערב עם מוזיקה

יום 5

ארוחת בוקר במלון
יציאה לשדה התעופה.