אודות


שיווק דובדבן בניצוחן של אורלי לוין-עזרא וחבצלת בוחניק הוקם כדי לשווק, לייעץ , למתג ,לקדם, להטמיע ולטפח בתי מלון , אטרקציות ומסעדות בארץ ובחו"ל.

שיווק דובדבן, פיתח תפיסה שיווקית ייחודית ומודל של שיתופי פעולה להגדלת הביקוש ומספר הלקוחות,

הרעיון עליו מתבססת השיטה השיווקית הוא לבחון את יתרונותיו של כל עסק תיירותי, לחברו עם אתרים נוספים באזור, המתאימים לקהלי היעד וליצור מוצר שייתן מענה חוויתי מושלם ויענה על הצרכים של קבוצות פוטנציאליות.

השינויים בענף התיירות הביאו אותנו לחשיבה מחוץ לקופסא, אנו שמנו לנו למטרה לעשות תיירות אחרת . .

דובדבן נעים להכיר...

חברת דובדבן מנוהלת על ידי אורלי וחבצלת להן ביחד יותר מ-30 שנה של ניסיון בעולם המלונאות והתיירות.

במהלך השנים צברו ניסיון רקמו חברויות וקשרים, חברו אל המומחים בתחום והפכו לערוץ ישיר המקשר אתרים המשלבים לינה טיולים ,ימי כייף גיבוש ועוד...

שיווק דובדבן, פיתח מערך שיווק אינטרנטי המאפשר להגדיל את החשיפה לאתרים, לקשר בין אנשים ומקומות ולמעשה להעביר אליכם את כל הטוב הזה תחת קורת גג אחת.

אנו מאמינות בעבודת רגליים מצד אחד וחיבור ללקוחות המתאימים מצד שני. מתן יחס אישי, אדיב , איכותי ומקצועי לכל הצדדים הוא המתכון המושלם להצלחה.

חשיפה נכונה של האתרים הנותנת מענה ללקוח הסופי והיא זו שהופכת כל החוויה לחוויה בלתי נשכחת.

הדגש הוא על עשייה מקצועית ופורייה בשילוב מגוון כלים ואסטרטגיות המותאמות לעולם התיירות העכשווי כל זאת במטרה ליצור מוצר, מותג נחשב ונחשק. אנו מסתכלות על כל מלון, אטרקציה, או מסעדה כדובדבן אדום, קטן ועסיסי אותו ניתן לפתח, להצמיח ולהפוך לדובדבן על בקצפת!.

לקוחותינו נהנים מ...

• זמינות ומענה לאורך כל השנה - אנו עובדות 8 ימים בשבוע ומעניקות לכל לקוח יחס אישי, הקשבה ותשומת לב ,כך ביחד ״לקלוע למטרה״ באופן הכי מדויק שניתן.

• התפתחות וחיפוש אחר - אין לנוח! אנו מקפידות להסתובב בארץ ובעולם בכל ימות השנה - קיץ, חורף, סתיו ואביב בכדי לזהות את הטרנדים המככבים בתחומי המלונאות, המסעדנות, הטיולים ולהביא אותם ישירות אליכם על מגש של זהב .

• חיבור למגזרים שונים ולא תמיד שיגרתיים - ניתוח מקצועי ומדויק של הלקוח מסייע לנו להפנות לבית העסק התיירותי בדיוק את האנשים הנכונים.

• הכרות מעמיקה עם השטח וייעוץ שיווקי - בכדי ליצור מוצר מושלם.

• בניית תכניות שיווקיות אפקטיבית מותאמות לאתר ולעונה., תוך בניית מתודולוגיה שתלווה אותנו לאורך הדרך.

• חיבור ללקוחות הגדולים ביותר - היכרות מעמיקה עם ועדי עובדים גדולים, סוכני נסיעות, חברות וארגונים המאפשרת לנו לקשר לקוחות חדשים עם קהלי היעד שלהם.

אנו מזמינות אתכם להתחבר מחדש לעולם שכולו תיירות … עולם שכולו טעמים, צבעים, צלילים וריחות בכדי שנוכל ביחד לפרוס כנפיים ולהביא את העסק שלכם למקומות אחרים.